Sport Park Liberec vs. koronavirus

16. 3. 2020
Home Credit Arena
Pořadatel: SFM Liberec s.r.o.

O akci


Společnost SFM Liberec jako provozovatel celého areálu Sport Parku Liberec a Home Credit Areny respektuje platné rozhodnutí vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu, jehož součástí je i přijetí krizového opatření ze dne 15. března 2020, které je platné od 16. března 2020 0:00 hod. do 24. března 2020 6:00 hod.
Toto opatření má vliv na všechny součásti areálu i akce konané v Home Credit Areně.

Home Credit Arena
V případě akcí v Home Credit Areně, kterých by se přijaté opatření mohlo týkat, jsme v kontaktu s jejich přímými pořadateli a jednáme o náhradních termínech. Z tohoto důvodu je předprodej na tyto akce opět spuštěn. O náhradních termínech konání budete včas informováni. V případě jakýchkoli dalších dotazů ke konkrétním událostem kontaktujte jejich přímého pořadatele.

Dotčené akce:
Bonnie Tyler & Chris Norman
Čáry u Arény
Monster Meeting 
ME v šermu
Dům a zahrada
Salming Nisaopen 2020


Sport Park Liberec
Venkovní sportovní plochy a sportoviště jsou i nadále přístupné veřejnosti na vlastní nebezpečí a odpovědnost – na základě doporučení vlády České republiky proto nebudeme omezovat přístup do těchto částí areálu. Všechny návštěvníky žádáme o dodržování bezpečnostních a hygienických opatření a o vzájemnou ohleduplnost.

Sport Park Medical
Od úterý 17. března bude dočasně uzavřen Sport Park Medical. O znovuotevření budeme informovat na Facebooku Sport Park Medical.

Hotel Arena
V souladu s nařízením vlády České republiky z 15. března 2020 uzavíráme až do odvolání Hotel Arena***.

Kongres Park Liberec
Vzhledem k uzavření celého areálu je konání veškerých akcí v Kongres Parku Liberec závislé na individuální domluvě a podléhá přísnému dodržování bezpečnostních nařízení vydaných vládou ČR.