Bonnie Tyler & Chris Norman

26. 9. 2020 19:00
Home Credit Arena
ŠIMMI AG, a.s.

O akci

Akce proběhne v náhradním termínu 26. 9. 2020.
Dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

O termínu vracení vstupenek vás budeme informovat po skončení vyhlášeného nouzového stavu či dalších opatření ve vztahu ke COVID-19.
Vrácení vstupenek bude možno provést u prodejce, u kterého byly vstupenky zakoupeny.4.4.2020 zažije liberecká Home credit arena jedinečný společný dvojkoncert zpěváků s nezaměnitelným hlasem Bonnie Tyler a Chrise Normana.

Bonnie Tyler a Chris Norman vystoupí společně na jednom podiu v ČR vůbec poprvé.
Nezaměnitelné hlasy obou účinkujících a vynikající doprovodné kapely jsou zárukou jedinečné show. Během večera zazní megahity „Lost In France“, It A Heartache“ nebo „Hold Out For Hero“ od Bonnie Tyler, „Midnight Lady“, „Broken Heroes“, „Amazing“ ze sólové dráhy Chrise Normana ale i If you think you know how to love me“, Livin’next door to Alice“ nebo „Oh Carol“ z jeho éry Smokie. Nejen na tyto písně se můžete těšit během tohoto speciálního koncertu.
Bonnie Tyler a Chris Norman zaručují nezapomenutelný zážitek!

Bonnie Tyler (* 8. června 1951 Skewen), narozená jako Gaynor Hopkins, je velšská zpěvačka. Je známá svým charakteristickým chraplavým hlasem.
Její profesionální hudební kariéra začala v polovině 70. let, kdy podepsala smlouvu s RCA Records. Hned její první singl, „Lost in France“ se v britské hitparádě umístil v první desítce, konkrétně na 9. místě. V roce 1977 vydala první sólové album s názvem The World Starts Tonight, v současnosti má na kontě již přibližně 15 studiových desek.


Chris Norman, rodným jménem Christopher Ward Norman (* 25. října 1950, v Redcar, North Yorkshire) je anglický rockový zpěvák.
Když mu bylo dvanáct let potkal se na škole v St. Bede’s Grammar School, Bradford s Alanem Silsonem a Terrym Uttleyem, budoucími členy skupiny Smokie, se kterými v roce 1965 založil skupinu s názvem Essence. V roce 1973 odešel ze skupiny Ron Kelly, místo něho později do skupiny přišel Pete Spencer. O něco později začala skupina spolupracovat s producentem Hurleyem a autorskou dvojicí Nicky Chinn / Mike Chapman, ti navrhli změnit jméno skupiny na Smokey (později změněný na současný název Smokie V roku 1985 odešel ze skupiny Smokie a vydal se na sólovou dráhu.
24. až 30. dubna 2012 se uskutečnilo jeho historicky první a velmi úspěšné turné po ČR, které mělo název "The hits tour 2012".

Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel  -  v případě prodeje max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering.

Prodej vstupenek v síti Ticketportal
1. kategorie tribuna
1 790
2. kategorie tribuna
1 590
3. kategorie tribuna
1 390
stání
1 190
Jednorázový vstup do VIP Patra -v ceně je zahrnut vstup do V.I.P. patra,vstupenka a catering. V případě zájmu nás kontaktujte na hrubes@homecreditarena.cz
3 590
Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel (částka neobsahuje cateringové služby)
1 190

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich