Obecné

Od pátku 18. 12. na základě vládního opatření opět uzavíráme vnitřní sportoviště do odvolání!
Děkujeme, za pochopení.
VÍCE INFO NALEZNETE ZDE

Těšíme se na vaší návštěvu!


Žádáme všechny klienty, aby přicházeli na recepci Haly míčových sportů nejméně 15 minut před začátkem jejich rezervace. Při pozdějším příchodu nemůžeme garantovat dostatečně rychlé odbavení a včasný vstup na sportoviště z důvodu nutného zadání do elektronického systému.  

Zároveň prosíme klienty, kteří využívají benefitové karty Multisport a ActivePass, aby své rezervace prováděli telefonicky na čísle 731 547 896 včetně nahlášení jmen všech uživatelů, kteří tyto karty v rámci rezervace uplatní. Tímto se Vaše odbavení na místě výrazně zjednoduší a urychlí.

Děkujeme za pochopení a respektování.

Od 1. října 2017 vstupují v platnost STORNO podmínky pro rezervaci sportovišť v Hale míčových sportů. Bezplatné zrušení rezervace je možné 6 a více hodin před zahájením, poté je účtován STORNO poplatek ve výši 100 % z ceny sportoviště. Zrušení rezervace minimálně 6 hodin před zahájením je i nadále bezplatné.

Hala je k dispozici celoročně a nabízí zázemí pro většinu indoorových sportů, tedy florbal, futsal, házenou, volejbal a další. K dispozici jsou badmintonové kurty, tenisové kurty a stoly pro stolní tenis. Součástí haly jsou kurty pro ricochet. 

REZERVACE pro skupinové sporty: futsal, volejbal, nohejbal, baseball je nutné rezervovat na recepci Haly míčových sportů.
REZERVACE pro individuální sporty: tenis, badminton a stolní tenis je možné rezervovat ONLINE.

V hale jsou dvě šatny pro veřejnost a čtyři pro sportující oddíly. Skříňky v šatnách jsou pro individuální sportovce zdarma. Vybavení na raketové sporty si můžete zapůjčit nebo zakoupit na recepci, stejně tak i sportovní výživu a další doplňky pro sportovce.

Od pondělí do pátku (do 13 hod.) můžete výhodně sportovat se výraznou slevou. Majitele kreditních permanentek na sportoviště odměňujeme další až 10% slevou. Permanentku na sportoviště zakoupíte na recepci a je platná pro individuální rezervace v Hale míčových sportů a pro tenis a beachvolejbal ve venkovním areálu.

Akceptujeme karty MULTISPORT a Active Pass pro sportoviště stolní tenis a badminton v kryté hale a venkovní tenisové a beachvolejbalové kurty.

Badminton: 5 kurtů s taraflexovým povrchem
Tenis: jeden kurt s taraflexovým povrchem
Sál pro míčové sporty: s povrchem taraflex vhodný pro většinu míčových sportů, možnost zapůjčení futsalových či florbalových branek a mantinelů. Pro sportovní akce jsou k dispozici až 3 sály.

Informace pro návštěníky

Z provozních důvodů si vyhrazujeme právo přesunout zadanou rezervaci badmintonu z haly č. 3 na volný kurt na hale č. 2.


V případě zájmu o dlouhodobý pronájem nebo zajištění sportovního soustředění kontaktujte:
Bc. Roman Kladivo
tel: +420 603 488 627
e-mail: kladivo@homecreditarena.cz

Pronájem tělocvičny: 600 Kč / hod.
Šatna k tělocvičně na akci: 200 Kč / den

 

Otevírací doba

PO 12:3023:00 12:30 - 23:00
ÚT 12:30 - 23:00 SO 12:30 - 22:00
ST 12:30 - 23:00 NE 12:30 - 22:00
ČT 12:30 - 23:00