Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Bruslička – škola bruslení

Obecné

Aktuálně:

Lekce Brusličky v současné chvíli neprobíhají, poslední pravidelná lekce Brusličky proběhla v sobotu 19. 3. 2022, o týden později si všichni malí účastníci užili speciální rozlučkový led přímo v Home Credit Areně. 

Na další lekce se můžete těšit v nové sezóně. 
________________________________________________________________________________________________

Naše škola bruslení je organizována systémem „open class“, kdy každý může začít kdykoliv v průběhu roku a je možné lekce navštěvovat i nepravidelně.

Bruslička je ideálním místem pro každého, kdo se chce naučit bruslit – přijít mohou děti od 3 let i dospělí. Pořadatelem je Tělovýchovná jednota Bílí Tygři Liberec a jednotlivé lekce ve Svijanské aréně povedou lektorky bruslení a trenéři TJ Bílí Tygři Liberec.

Bruslička pro děti

Do lekcí bruslení v Brusličce se mohou zapojit děti již od 3 let a kromě toho, že se naučí dobře bruslit pod vedením zkušených trenérů, tak získají také jedinečnou sportovní a pohybovou průpravu. Díky zapojení do Brusličky bude možné v dětech již v útlém věku odhalit potenciál pro krasobruslení nebo lední hokej.

Některé lekce jsou zaměřené na hokejové dovednosti, jsou na nich přítomní trenéři TJ Bílí Tygři Liberec, nazýváme je Bruslička - hokej.
Ostatní lekce se zaměřují na rozvoj bruslařských technik, nazýváme je Bruslička - bruslení.  

Jaké vybavení potřebujete?

Na lekce Bruslička - hokej je nutné mít vlastní přilbu. Dále je vhodné mít hokejové vybavení.
Naopak na lekce Bruslička - bruslení není třeba hokejka, helma však zůstává nutností. Může být například lyžarská či cyklistická.

Základní vybavení - brusle si můžete zapůjčit v naší půjčovně.
V případě dlouhodobého zájmu o lekce, případně další tréninky je však určitě lepší si vybavení pořídit vlastní. Naši lektoři vám rádi poradí. 

Lekce bruslení i pro dospělé

Naše škola bruslení je určena i pro dospělé, kteří chtějí zlepšit a rozvíjet své sportovní dovednosti na ledě. V sobotu od 6:45 do 8:15 hod. navíc bude pravidelná speciální lekce pouze pro dospělé. Nově je tato lekce rozšířena na 1,5 hodiny s úhradou 1,5 vstupu (podrobnosti Vám sdělí lektorky na ledě). 

Ceník:

140,- Kč  – 1 lekce
1 200,- Kč – 10 lekcí (čipová permanentní vstupenka)

Vstupné zakoupíte na recepci Haly míčových sportů.


Otevírací doba

PO 16:00–17:00 Bruslička - HOKEJ 18:30–19:30 Bruslička - BRUSLENÍ
ÚT 17:30–18:30 Bruslička - BRUSLENÍ SO 6:45–8:15 Lekce DOSPĚLÍ (úhrada 1,5 vstupu)
8:45–9:45 Bruslička - HOKEJ 
ST 16:00–17:00 Bruslička - HOKEJ NE
zavřeno
ČT
zavřeno