Sport Live 2019

Největší sportovní veletrh v severních Čechách

Největší sportovní veletrh v severních Čechách je tady již po čtrnácté!

Cílem veletrhu SPORT LIVE 2019 je ukázat dětem, jakým sportům se lze v Libereckém kraji dlouhodobě věnovat. Děti všech věkových kategorií si na jednom místě budou moci na vlastní kůži vyzkoušet jednotlivé sporty u stánků více než 70 klubů a oddílů. Pro rodiče představuje veletrh jedinečnou příležitost, kdy se mohou setkat s trenéry a vedoucími jednotlivých klubů a oddílů a poznat jejich zázemí.

 

Na SPORT LIVE bude již tradičně zahájen nábor nových sportovců do klubů i oddílů, které se zde budou prezentovat!

 

Veletrh SPORT LIVE 2019 probíhá pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a primátora Statutárního města Liberec Jaroslava Zámečníka.

 

FIT ZÓNA

FIT ZÓNA nemůže chybět ani na letošním ročníku veletrhu SPORT LIVE. I tentokrát nás programem provede Muž roku 2015 Jakub Kraus a fitness trenérka Eva Kraus. Po celý den se můžete těšit na zajímavý program z oblasti zdravé výživy, fitness, na ukázky cvičení i představení nových doplňků stravy.

 

Doprovodný program

  • Víceboj pojišťovny 211 – pro děti připravujeme sportovní víceboj, při kterém si vyzkouší nejrůznější a velmi rozmanité sporty.
  • Přednášky pro trenéry i širokou veřejnost.
  • Ukázky první pomoci – ve spolupráci s Pojišťovnou 211 malým i velkým návštěvníkům předvedeme, jak na první pomoc.
  • Zahájení bruslařské sezóny proběhne od 15 do 17 hodin na ledě Svijanské arény.
  • Den otevřených dveří ve Sport Parku Liberec – po celý den bude možné si prohlédnout všechna sportoviště ve Sport Parku, a to včetně střelnice nebo třeba gymnastické tělocvičny

 

Home Credit Arena a Sport Park Liberec od 9:00 do 17:00
Sobota 7. 9. 2019
ZDARMA

Registrace na veletrh SPORT LIVE 2019 uzavřeny!

Pro vystavovatele

Staňte se vystavovatelem a využijte možnost prezentace na největším sportovním veletrhu v severních Čechách. Nabídka je určena všem firmám zaměřeným na sport, sportovní vybavení a oděvy, zdravý životní styl, rehabilitaci, dále sportovním centrům a areálům a také sportovním klubům, oddílům a nejrůznějším spolkům zaměřeným na sport a volnočasové aktivity. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na níže uvedených telefonních číslech nebo e-mailu.

Firmy, které nejsou sportovního zaměření (prezentace aut, pojišťovnictví, atd.) se mohou na veletrhu rovněž prezentovat, cena je řešena individuálně.


Kontaktní osoby pro veletrh

Petr Hrubeš - manažer veletrhu
+420 488 048 163
hrubes@homecreditarena.cz

Marek Luft - kontaktní osoba pro vystavovatele
+420 488 048 118
+420 731 645 965
luft@homecreditarena
0
POČET NÁVŠTĚVNÍKŮ na akci
0
ODDÍLŮ A FIREM VYSTUPUJÍCÍCH V RÁMCI DOPROVODNÉHO PROGRAMU
0
POČET VYSTAVOVATELŮ NA VELETRHU
0
POČET SPORTŮ K VYZKOUŠENÍ NA VELETRHU

Partneři Sport Live 2019