Sport Live 2024

Největší sportovní veletrh v severních Čechách je tady!

Sport Live Liberec je největší sportovní veletrh a nábor sportovních klubů. Již 19. ročník se uskuteční 7. 9. 2024 od 9:00 do 16:00 v liberecké Home Credit Areně a přilehlém areálu Sport Parku Liberec.

Každoročně veletrh navštíví tisíce sportovních nadšenců a věříme, že letos se podaří překonat loňský rekord 9 000 návštěvníků.

Na veletrhu se jako každý rok představí desítky sportovních klubů z celého libereckého kraje a umožní tak každému malému i velkému návštěvníkovi vyzkoušet si, jaké to je být například basketbalistou, atletem, ragbistou nebo florbalistou. Samozřejmostí jsou také další atraktivní sporty jako je golf, házená, hokej, volejbal a mnoho dalších.

Mimo sportovní kluby se každým rokem veletrhu daří přilákat více vystavovatelů z řad sportovní medicíny, výživového poradenství a dalších firem podporujících kladný vztah ke sportu.

 

Ani letošní Sport Live samozřejmě nebude ochuzen o bohatý doprovodný program. Vstup na akci je ZDARMA.

 

PROGRAM VELETRHU NABÍDNE:

 

LEDOVÁ PLOCHA HOME CREDIT ARENY

 • Program odstartuje nábor malých tygříků do akademie Bílí Tygři Liberec od 8:45 do 9:45 Na závěr letošního náboru přijdou tygříky pozdravit i hráči A-týmu BTL.
 • Po loňském úspěchu veřejného tréninku A-týmu Bílých Tygrů Liberec nebude chybět možnost nahlédnout pod pokličku tréninkové jednotky ani letos. Na veřejný trénink se můžete těšit od 10:00
 • Od 12:00 hodin se odehraje ligový zápas juniorů akademie BTL.
 • Program na ledové ploše ukončí zahájení sezóny veřejného bruslení a to od 15:00 do 16:45

OCHOZ HOME CREDIT ARENY

 • Jako každý rok se zde objeví tradiční i méně tradiční sportovní kluby, ale také zástupci zdravotnických zařízení, fyzioterapie, celostní medicíny a výživového poradenství.
 • Autogramiáda hráčů A-týmu Bílých tygrů Liberec před začátkem hokejové sezóny proběhne v ČS Klubu od 11:30 hodin.
 • Ani letos nepřijdete o možnost vyzkoušet si hokejový trénink ve virtuální realitě Sense Areny.
 • Oblíbený „DŘEPNÍK“ ve stánku Sport Park Liberec letos upravuje pravidla, se kterými se seznámíte přímo na veletrhu! Čekat na vás budou opět hodnotné ceny za velké sportovní výkony, ale i drobnosti za pár dřepů. :-)
 • Naproti infopultu u hlavního vstupu si nezapomeňte vyzvednou hrací kartu k účasti v dětském sportovním KOOPERATIVA víceboji. Děti plní sportovní úkoly na předem daných stanovištích. Snaha se cení, a tak neodejdou s prázdnou. Čekají na ně odměny. Pravidla se dozvíte přímo na stánku.

AREÁL SPORT PARK LIBEREC

 • Ani zde nebudou chybět sportovní kluby a sportovní komerční subjekty.
 • Na centrálním parkovišti letos poprvé proběhne exklusivně pohárový závod pod vedením klubu Parkour Academy Plzeň, představující nominaci na Mistrovství ČR, které se koná vždy v listopadu v průběhu veletrhu LIFE! Bude zde postavena profesionální dráha o délce 40 metrů, kde budou závodit profesionálové. Ale možnost vyzkoušet si trasu dostane každý z návštěvníků. Více o závodech bude zveřejněno.
 • Pro nejmenší návštěvníky budou jako každý rok připraveny skákací hrady.
 • Na atletickém stadionu a hlavním fotbalovém hřišti se budou konat závody i zápasy.

 

Program budeme postupně doplňovat a upřesňovat. Pro další informace sledujte naše sociální sítě Facebook a Instagram.

 

 

 

 

0
POČET NÁVŠTĚVNÍKŮ na akci
0
ODDÍLŮ A FIREM VYSTUPUJÍCÍCH V RÁMCI DOPROVODNÉHO PROGRAMU
0
POČET VYSTAVOVATELŮ NA VELETRHU
0
POČET SPORTŮ K VYZKOUŠENÍ NA VELETRHU