Sport Live 2019

Největší sportovní veletrh v severních Čechách

Sport Live 2019

Přijďte i letos na Sport Live! Na 14. ročníku největšího sportovního veletrhu v severních Čechách se představí více než 70 sportovních klubů z celého Libereckého kraje, někteří zde zahájí i nábor nových členů. Je to tedy ta nejlepší příležitost, kde můžete vybrat nový sport pro sebe nebo svoje děti.

Bohatý doprovodný program bude na Sport Live samozřejmostí i v roce 2019. Tentokrát pro vás chystáme spoustu novinek především na hlavní ploše Home Credit Areny. A věřte, že se máte opravdu na co těšit! Už teď můžeme prozradit, že například v samostatné FIT ZÓNĚ chystáme na představení novinek ze světa fitness, zdravého životního stylu i sportu, ale také na zajímavé workshopy.

Veškeré novinky a aktuality sledujte na našem Facebooku a na webu www.sportparkliberec.cz

Letošní ročník Sport Live 2019 se koná pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a primátora Statutárního města Liberec Jaroslava Zámečníka.

 

Veletrh bude pro veřejnost otevřen od 9:00 do 17:00.

 

Podrobný program veletrhu Sport Live 2019 momentálně připravujeme.Home Credit Arena a Sport Park Liberec
Sobota 7. 9. 2019
ZDARMA

Registrace na veletrh SPORT LIVE 2019 jsou spuštěny

Pro vystavovatele

Staňte se vystavovatelem a využijte možnost prezentace na největším sportovním veletrhu v severních Čechách. Nabídka je určena všem firmám zaměřeným na sport, sportovní vybavení a oděvy, zdravý životní styl, rehabilitaci, dále sportovním centrům a areálům a také sportovním klubům, oddílům a nejrůznějším spolkům zaměřeným na sport a volnočasové aktivity. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na níže uvedených telefonních číslech nebo e-mailu.

Firmy, které nejsou sportovního zaměření (prezentace aut, pojišťovnictví, atd.) se mohou na veletrhu rovněž prezentovat, cena je řešena individuálně.


Kontaktní osoby pro veletrh

Petr Hrubeš - manažer veletrhu
+420 488 048 163
hrubes@homecreditarena.cz

Marek Luft - kontaktní osoba pro vystavovatele
+420 488 048 118
+420 731 645 965
luft@homecreditarena
0
POČET NÁVŠTĚVNÍKŮ na akci
0
ODDÍLŮ A FIREM VYSTUPUJÍCÍCH V RÁMCI DOPROVODNÉHO PROGRAMU
0
POČET VYSTAVOVATELŮ NA VELETRHU
0
POČET SPORTŮ K VYZKOUŠENÍ NA VELETRHU

Partneři Sport Live 2019