Sněhurka na ledě

17. 11. 2018 17:00
Home Credit Arena
Trisia

O akci

Sněhurka na ledě 
V zemi zdejší muzikál nejkrásnější
Hlavní role:
Sněhurka - Ivana Buzková
Princ - Tomáš Verner

Pohádkový příběh na ledě s kouzelnou atmosférou a živou hudbou.

Asi těžko bychom hledali někoho, kdo by neznal pohádku o Sněhurce. V mnohých evropských zemích ale i v odlehlých koutech světa jsou nejrůznější podoby této pohádky známy.

Příběh o Sněhurce ušel dlouhou cestu od klasického zpracování bratří Grimmů přes broadwayská divadelní jeviště až k Oscarem oceněnému celovečernímu animovanému filmu Walta Disneyho. Bylo tak jen otázkou času, kdy Sněhurka zatančí na ledě. Premiérově se nový muzikál představí ve WERK ARENĚ v Třinci 5. 10. 2018. Vůbec poprvé Česká republika zažije unikátní spojení ledové show a živé hudby. V rámci vánočního a novoročního turné poté Sněhurka navštíví další české haly.

Režie se ujal známy slovenský choreograf a režisér Jaro Moravčík. Ke spolupráci přizval Vaša Patejdla, spoluzakladatele skupiny Elán a autora hudby původní slovenské hudební komedie "Sniehulienka a sedem pretekárov", která je námětem našeho muzikálu. V hlavní mužské roli se představí Tomáš Verner, mistr Evropy v krasobruslení z roku 2008. V dalších rolích zahrají a zatančí nejtalentovanější krasobruslaři ocenění medailemi.  Roli vypravěčky příběhu se ujme Tereza Kostková.

Více o show Sněhurka na ledě na www.snehurkanalede.cz nebo na facebooku.

Program vystoupení 17.11. 2018

16:00    -  otevření Arény pro veřejnost
17:00    - začátek představení
17:00 - 17:45  - I. část představení
17:45 - 18:15  - přestávka
18:15 - 19:00  - II. část představení


 

Doplňující informace k cenám
- V doprovodu platícího dospělého má dítě do 4 let nebo do 110 cm výšky vstup zdarma, bez nároku na sedadlo - toto zvýhodnění se netýká sezení na ploše.
- Vstupenky pro vozíčkáře a zároveň držitele průkazu ZTP/P v ceně 440 Kč a 10 Kč pro doprovod (jedna osoba) - objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz.  Slevy pro ostatní držitele průkazu ZTP a ZTP/P nejsou poskytovány.

Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel  -  v případě prodeje max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering za cenu 350,- Kč.

Jednorázový vstup do VIP Patra nebo pronájem SKYBOXU 
Cena 2000 Kč + vstupenka
V případě zájmu nás kontaktujte na rutova@homecreditarena.cz

Cena I. kategorie
990
Cena II. kategorie
790
Cena III. kategorie
690
Cena IV. kategorie
590
majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel (částka neobsahuje cateringové služby)
590
ZTP/P – vozíčkář 440,- Kč, doprovod 10,- Kč
440
V doprovodu platícího dospělého má dítě do 4 let nebo do 110 cm výšky
zdarma

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich