SCOOTER LIVE IN LIBEREC

16. 11. 2019 20:00
Home Credit Arena

O akci

Informace:

Otevření Home Credit Areny:  19:00 hodin

Start akce:          19:30 hodinScooter
 oslavil pětadvacetiny ve velkém stylu a pokračuje ve velkolepé krasojízdě! Nabušenou efektní show plnou světel, ohně, projekcí a hlavně nesmrtelných hitů nyní přiveze charizmatický shouter H. P. Baxxter se svými spoluhráči do Liberce! Scooter to rozbalí v Home Credit Areně 16.11. 2019 a během dechberoucího koncertu budou halou znít všechny zásadní hity: Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass!. Scooter dokáže, že i v dalším čtvrtstoletí pojede nekompromisně na plný plyn a vy můžete být u toho.Scooter (DE) německá taneční hudební skupina. Mezi její známé hity patří například Hyper Hyper, Break It Up, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud), One (Always Hardcore), The Question Is What Is the Question?, 4 AM a mnoho dalších. Ačkoli je kapela známá především v souvislosti s 'blonďatým a ukřičeným' zpěvákem, nahrála veliké množství instrumentálních skladeb, remixů a spolupodílela se na několika vedlejších projektech.

Hlavním zpěvákem a frontmanem skupiny Scooter je H.P. Baxxter, vlastním jménem Hans Peter Geerdes. Dalšími členy jsou klávesisté a producenti Phil Speiser a Michael Simon. Skupina se nyní nachází, podle vlastního členění, v páté kapitole své tvorby.

Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel  -  v případě prodeje max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering.

CENY vstupenek v den akce

1. kategorie     1.490 Kč
2. kategorie     1.390 Kč
3. kategorie     1.090 Kč


stání               
990 Kč
stání u pódia  1.490 Kč

Infromac ohledně vstupného pro ZTP/P získáte na emailové adrese  - 

info@ticketlive.cz

Pořadatel si vyhrazuje právo v průběhu předprodeje navyšovat základní ceny vstupného v jednotlivých kategoriích.

1. kategorie
1 390
2. kategorie
1 290
3. kategorie
990
Plocha stání - u pódia
1 090
Plocha stání
890
majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel (částka neobsahuje cateringové služby)
690
Jednorázový vstup do VIP Patra -v ceně je zahrnut vstup do V.I.P. patra,vstupenka a catering. V případě zájmu nás kontaktujte na hrubes@homecreditarena.cz
2 690