Popelka muzikál na ledě

15. 12. 2023 17:30
Home Credit Arena
Pořadatel: WORLD ON ICE s.r.o.

O akci

 

Nejoblíbenější příběh o Popelce se jako muzikál na ledě vrací do Liberce a to 15.12.2023!

Velkovýpravné představení pro celou rodinu, jenž nemá ve světě obdoby!

V hereckých a pěveckých rolích vystupují Pepa Vojtek, Dana Morávková, Václav Kopta, Hanka Křížková, Tomáš Savka, Dalibor Gondík, Hana Buštíková, Vlastimil Harapes a další. Hlasy Popelce a Princi propůjčili Lucie Bílá a Ondřej Ruml.

Účinkuje mezinárodní krasobruslařský soubor sportovců ze sedmi zemí, mezi nimiž jsou sólisté předních evropských krasobruslařských show.

Představení plné kouzel, pohádkové fantazie s nádhernou hudbou, skvělými výkony v podání hereckých, pěveckých a krasobruslařských hvězd, 300 dobových kostýmů, působivé variabilní jeviště a mnoho moderních efektů, vytváří z tohoto představení nezapomenutelný zážitek nejen pro děti, ale i pro dospělé!

 

Přijďte si připomenout, že láska je nad všechna kouzla!

 

Autoři: scénář a režie: Jindřich Šimek, hudba: Petr Malásek, texty písní: Václav Kopta


Pro více info:Děti do 6 let , nebo do 120 cm mají vstup zdarma, bez nároku na sedadlo. Maximálně 1 dítě zdarma na jednoho platícího dospělého.

Vstupenky pro vozíčkáře objednávejte na rezervace@ticketportal.cz

 


Popis V. I. P. vstupenek


VIP PUBLIC TRIBUNA – jednorázový vstup pro 1 osobu na VIP tribunu Home Credit Areny – v ceně vstupenky je zahrnut vstup do 3NP na VIP tribunu (vstupenka dále zahrnuje občerstvení formou rautu, nápoje lze zakoupit na místě formou „á la carte“).
V případě zájmu můžete vstupenky zakoupit on line nebo nás kontaktujte na matulova@homecreditarena.cz nebo na telefonním čísle 608 114 403.

VIP PUBLIC TABLE – jednorázový vstup pro 4 osoby k VIP stolu Home Credit Areny – v ceně vstupenky je zahrnut vstup do 3NP k VIP stolu
(vstupenka dále zahrnuje občerstvení formou rautu, nápoje lze zakoupit na místě formou „á la carte“).
V případě zájmu můžete vstupenky zakoupit on line nebo nás kontaktujte na matulova@homecreditarena.cz nebo na telefonním čísle 608 114 403.

MAJITELÉ PRIVÁTNÍCH SKYBOXU - jednorázový vstup pro 1 osobu na VIP tribunu Home Credit Areny – ke vstupence je povinnost zakoupit voucher na cateringové služby. Voucher zahrnuje občerstvení formou rautu a vybrané nápoje. All inclusive servis lze čerpat pouze v prostorách V. I. P. restaurace. Mimo restaurace je možnost nápoje zakoupit. Pro bližší informace o pronájmu a službách skybox public kontaktujte Terezu Matulovou na telefonním čísle 608 114 403 nebo na emailu matulova@homecreditarena.cz 

SKYBOX PUBLIC – chcete zažít nevšední V. I. P. zážitek v soukromí vlastního skyboxu s all inclusive občerstvením? Pro bližší informace o pronájmu a službách skybox public kontaktujte Terezu Matulovou na telefonním čísle 608 114 403 nebo na emailu matulova@homecreditarena.cz


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit cenu vstupenky.

Tribuna Kategorie 1
980
Tribuna Kategorie 2
890
Plocha Kategorie 1
1 490
Plocha Kategorie 2
1 190
Privátní Skybox - samostatná vstupenka
890
Privátní Skybox - poplatek za catering
600
Tribuna Public - včetně cateringu
2 600
Table Public - 4 prs. včetně cateringu
10 600
ZTP/P + 10 Kč doprovod
790