MICHAL DAVID – BRITTERM TOUR 2021 - přeloženo na 9. 4. 2022

9. 4. 2022
Home Credit Arena
Pořadatel: Michal David

O akci

MICHAL DAVID – BRITTERM TOUR 2021

Úspěšný zpěvák, producent a hitmaker Michal David po delší době zavítá do největších krajských měst se svou speciální BRITTERM TOUR 2021 !

Bohužel vzhledem k hygienickým nařízením vlády / Covid-19/ pro hromadné akce nad 1000 osob, které vstoupí v platnost dne 22.11.2021 jsou všechny koncerty přesunuty na jaro 2022. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, není potřeba je měnit.

LIBEREC – Home Credit Aréna - původní termín: 10.12.2021 – NOVÝ TERMÍN – 9.4.2022 

Michal David se opět představí se svou kapelou KVATRO, která ho doprovázela na úspěšných Open Air Tour v roce 2018 - 2020.

Diváci se mohou těšit na největší hity Michala Davida. Playlist bude pestrý a trošku jiný oproti koncertům v posledních dvou letech. Některé písně budou vybrány přímo na přání fanoušků J

“ Moc mě mrzí, že musíme koncerty opět přesunout. Říkal jsem si, že toto rozhodnutí už nebudu muset nikdy dělat, ale bohužel nemůžeme jinak. Odehrát takto velké koncerty by bylo riziko pro všechny. Na mých koncertech se zpívá, tančí a představa, že se dívám na své fanoušky v rouškách, kteří by si ještě pro vstup na koncert museli hradit PCR test – toto by mi opravdu radost neudělalo. Proto jsme se rozhodli přeložit koncerty na jaro. Moji fanoušci už mi opravdu chybí a věřím, že se dočkám, až zase budu stát na pódiu a společně si to užijeme! Jak je to u mne zvykem  - pojedeme Non-Stop mejdan J. “

Jako hosté vystoupí skupina VERONA, předskokan bude popová hudební skupina YesBrothers a před koncertem diváky naladí DJ Andrea Pomeje.

Navíc každý návštěvník koncertu ZDARMA obdrží CD Michala Davida při vstupu na koncert .

Pro ty největší fandy budou vždy připraveny v omezeném počtu populární VIP vstupenky – Meet & Greet – které majitelům zajistí osobní setkání s Michalem Davidem po koncertě.

VIP vstupenka MEET & GREET bude obsahovat – vstup na koncert, raut po skončení koncertu a především osobní setkání s Michalem Davidem včetně možnosti focení a podpisu.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportal a Ticketmaster a na webových stránkách Michala Davida: https://www.michaldavid.cz/terminy-akci/.

Doplňující infomrace ke vstupenkám:

Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel  -  v rámci kulturních akcí,  bude občerstvení zajištěno pouze  formou „ala carte“. 
Nezapomeňte si objednat občerstvení do skyboxu nejdříve 3 dny před termínem akce!!

Sektor A
590
Sektor C
490
ZP / P - vozíčkář
345
stání
990
VIP PUBLIC – jednorázový vstup na VIP tribunu Home Credit Areny – v ceně vstupenky je zahrnut vstup do 3NP na VIP tribunu (vstupenka nezahrnuje občerstvení a nápoje, ty lze zakoupit na místě formou „á la carte“)
1 890
VIP Meet & Greet – vstup na koncert, raut po skončení koncertu a především osobní setkání s Michalem Davidem včetně možnosti focení a podpisu
2 000

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich