Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Educa Event - Přednáška - Ladislav Špaček

10. 10. 2023 18:00
AULA - BUDOVA G, TUL
Pořadatel: SFM Liberec s. r. o.

O akci


V rámci 17. ročníku veletrhu vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA WEEK LIBEREC 2023, který proběhne ve dnech 9. – 15. 10. 2023 se bude konat přednáška Ladislava Špačka na téma Úspěšná komunikace s klientem.

Díky spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci mají její studenti zvýhodněné vstupné.

Vstupenky pro studenty TUL budou kontrolovány při vstupu na akci (ISIC, potvrzení o studiu, atd...)TÉMA - ÚSPĚŠNÁ KOMUNIKACE S KLIENTEM

Motivační přednáška o efektivní komunikaci se zákazníkem

lektor: Ladislav Špaček 

Dvouhodinová přednáška je určena obchodním zástupcům, finančním poradcům, privátním bankéřům, realitním makléřům, prodejcům, manažerům v komerční sféře.  Hodí se jako vystoupení na konferencích a kongresech, team buildingu firmy, výjezdním zasedání společnosti apod. Přednáška motivuje účastníky k zamyšlení nad jejich způsobem komunikace, nabízí návody, jak vztah se zákazníkem povýšit na efektivnější úroveň díky promyšlené komunikaci.

■ tajemství, jak získat zákazníka

■ v čem spočívá náš profesní úspěch

proč ztrácíme klienty/zákazníky

jak dosáhnout vyšší účinnosti naší komunikace s klientem

komunikační potřeby klienta

základy etikety při jednání s klientem

tipy pro efektivní komunikaci při jednání s klientem (triky a tipy jak uspět při jednání a jak uspokojit základní komunikační potřeby klienta)

princip win-win, aneb jak navázat trvalou obchodní spolupráci s klientem

 

Garant a přednášející:: Ladislav Špaček, původním povoláním pedagog. Vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v letech 1990–1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize. Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a na toto téma napsal již řadu knih: Etiketa, Velká kniha etikety, Nová velká kniha etikety, Komiksová etiketa, Etiketa do kapsy, Business etiketa a komunikace. Dále je autorem hry Starling aneb Etiketa hrou, etikety pro teenagery Špaček v porcelánu a etikety pro dívky Tereza či knihy vzpomínek Deset let s Václavem Havlem. Pro děti napsal tři úspěšné knihy etikety Dědečku, vyprávěj, Dědečku, ještě vyprávěj a Dědečku, už chodím do školy. Originálním způsobem, pouze formou fotografií, přiblížil čtenářům etiketu v česko-anglické publikaci Obrazová etiketa. Velkým dílem je čtyřsetstránková ETIKETA, moderní etiketa pro každého. V posledním roce vydal etiketu pro školáky Rokovy výlety do historie a příručku Etiketa obchodníka. Působí jako konzultant v oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro top manažery firem a úřadů.

Vstupné
390
Studenti TUL
340