A-Styl Show 2018

17. 6. 2018
17:00 - 00:00
Home Credit Arena
A-styl centrum

O akci

Oslavte společně s námi 20 let! Zveme Vás na naší výroční SHOW ve stylu "NAROZENINOVÁ PARTY", která se bude konat 17.6.2018 od 17:00 v Home Credit Areně.

A-styl Liberec, 
to je největší taneční škola v regionu, mnohonásobní mistři ČR ve street dance, cheerleadingu i sportovním aerobiku vás zve na jedinečnou taneční show zpracovanou do originálního příběhu. Letos A-STYL slaví 20 let, proto celá letošní show je pojata jako velkolepá narozeninová párty, kde nebudou chybět tématická vystoupení s klauny, balonky a dárky, stejně tak vystoupení, která budou pohybově ztvárňovat přání, která A-STYLU do dalších let popřejí její svěřenci. 

Během dvouhodinového programu se na scéně vystřídá více než 550 tanečníků od malých předškolních dětí po dospělé. Zatančí úplní začátečníci i složky, které sbírají medaile na celorepublikových soutěžích či nás reprezentují na soutěžích mezinárodních. Nechte se uchvátit akrobatickými prvky cheerleaders, zažijte neopakovatelné emoce v choreografiích jazz dance nebo street dance a obdivujte výborné sportovní výkony našich aerobiček. Tanec bude podpořen vizuální projekcí na velkoplošné obrazovce. Emoce, zábava, originální příběh, přijďte se podívat, co se i vy můžete v A-STYLU naučit! 

základní vstupné
250
děti do 140 cm
120
děti do 5 let
zdarma
majitelé průkazu ZTP/P doprovod
120
majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel
250