Obecné

K 30.10. 2019 byla ukončena sezóna letních sportovišť. Těšíme se na vás opět v sezóně 2020.


Od  1. července 2017 nově obsluhuje antukové kurty a hřiště pro beachvolejbal recepce Haly míčových sportů! Před vstupem na sportoviště se, prosím, osobně ohlaste na recepci. Sportující mohou být v průběhu hry vyzváni k předložení dokladu o úhradě sportoviště.

Nově je možné provádět úhradu venkovních kurtů prostřednictvím kreditní permanentky, díky které získáte navíc 10% slevu z ceny kurtu a výhody Bonus karty Sport Parku Liberec. Rezervace je možná online skrz rezervační systém zde.

Venkovní areál nabízí 3 kurty s antukovým povrchem vhodné pro tenis, nohejbal i volejbal a beachvolejbalové hřiště. K dispozici je v období od května do poloviny října. Současně nabízíme možnost zapůjčení míčů pro beachvolejbal nebo nohejbal.

Žádáme všechny klienty, aby přicházeli na recepci Haly míčových sportů nejméně 15 minut před začátkem jejich rezervace. Při pozdějším příchodu nemůžeme garantovat dostatečně rychlé odbavení a včasný vstup na sportoviště z důvodu nutného zadání do elektronického systému.  

Zároveň prosíme klienty, kteří využívají benefitové karty Multisport a ActivePass, aby své rezervace prováděli telefonicky na čísle 731 547 896 včetně nahlášení jmen všech uživatelů, kteří tyto karty v rámci rezervace uplatní. Tímto se Vaše odbavení na místě výrazně zjednoduší a urychlí.

Děkujeme za pochopení a respektování.

Otevírací doba

PO 8 -21 8 -21
ÚT 8 -21 SO 8 -21
ST 8 -21 NE 8 -21
ČT 8 -21