Obecné

 

Září až červen -  Po, Stř, Pá - 10,00 - 20,00, So - 9,00 - 14,00

Úterý a čtvrtek zůstavají kurzy, školení a semináře.
_____________________________________________________________________


PRODEJNA V PROSTORÁCH STŘELNICE

- nabídneme Vám kompletní sortiment oblečení a vybavení
- prodejna otevřena v rámci otevírací doby střelnice, mimo otevírací dobu pouze dle domluvy

Rezervace střelnice přes rezervační systém nebo na tel.:+420 489 201 303
Termíny na přípravné kurzy pro získání zbrojního průkazu a střelba pod dohledem instruktora - kontaktní tel.: +420 735 136 529


Střelnice se nachází v indoor areálu Krček a nabízí stavy o délkách 25 m, 50 m a 100 m. V klubu se pak nachází další projekční a laserová střelnice. Přístup do něj je bezbariérový a klub je uzpůsoben i pro handicapované střelce. Moderní klubovna nabízí příjemné zázemí a bar s občerstvením.

Klasická pětistavová pistolová střelnice splňuje evropské parametry a má kamerový vyhodnocovací systém. Terče jsou snímány kamerami a obraz přenášen na 17 palcový LCD monitor, kde je možné výsledky ihned vyhodnotit. Na této střelnici je povoleno střílet běžně dostupnými rážemi krátkých kulových zbraní výhradně s olověným jádrem.

50 m střelnice
Klasická tunelová střelnice o 5 palebných postech s délkou 50 m. Střelnice je opět vybavena kamerovým vyhodnocovacím systémem. Na této střelnici je jako na jediné povolena tzv. pudová střelba na sklopné terče "popper".

100 m střelnice
Tunelová střelnice o 2 stavech. Jedná se o největší veřejnou tunelovou střelnici v této délce v ČR. Dostřeliště je přizpůsobeno ke střelbě z klasických dlouhých kulových zbraní a klasických kulových nábojů. Vhodné pro nastřelení loveckých a sportovních kulovnic i odstřelovačských pušek do ráže .50 BMG.

Projekční střelnice
Slouží k simulaci pudové obranné střelby na základě promítaných reálných scén na projekční plochu o velikosti 4 x 2 m. Střelnice umožňuje promítat jak reálné simulace, tak tréninkové programy. Možnost střelby ostrými náboji nebo laserovou zbraní. Na této střelnici se používají zbraně běžně dostupných ráží a je povoleno používat střelivo pouze s olověným jádrem. Tato střelnice najde využití u všech složek zabývajících se ochranou osob a majetku.

Laserová střelnice
Laserová střelnice umístěná ve střeleckém klubu je určena pro zábavu i pro pěstování základních střeleckých návyků. Střelec si zvolí typ scény, ta se promítá na plochu o velikosti cca 2 x 1,5 m a na ni se střílí z laserové zbraně. Kamera vyhodnocuje zásahy a úspěšnost střelby. Software obsahuje mnoho scén s převážně mysliveckou a výcvikovou tématikou. U všech scének může střílet jeden nebo více střelců, samozřejmostí je automatický vyhodnocovací systém během střelby a zobrazení úspěšnosti střelby po skončení určitého programu.

 Otevírací doba

PO 10:00 - 20:00 10:00 - 20:00
ÚT ŠKOLENÍ, KURZY SO 9:00 - 14:00
ST 10:00 - 20:00 NE
zavřeno
ČT ŠKOLENÍ, KURZY