Obecné

Ve Sport Parku Liberec naleznete školu bruslení Brusličku.

Naše škola bruslení je organizována systémem „open class“, kdy každý může začít kdykoliv v průběhu roku a je možné lekce navštěvovat i nepravidelně.

Bruslička je ideálním místem pro každého, kdo se chce naučit bruslit – přijít mohou děti od 3 let i dospělí. Garantem naší školy bruslení je hokejový klub Bílí Tygři Liberec a jednotlivé lekce ve Svijanské aréně povedou lektorky bruslení a trenéři TJ Bílí Tygři Liberec.

Bruslička pro děti

Do lekcí bruslení v Brusličce se mohou zapojit děti již od 3 let a kromě toho, že se naučí dobře bruslit pod vedením zkušených trenérů, tak získají také jedinečnou sportovní a pohybovou průpravu. Díky zapojení do Brusličky bude možné v dětech již v útlém věku odhalit potenciál pro krasobruslení nebo lední hokej.


Lekce bruslení i pro dospělé

Naše škola bruslení je určena i pro dospělé, kteří chtějí zlepšit a rozvíjet své sportovní dovednosti na ledě. V sobotu od 6:15 do 7:15 hodin navíc bude pravidelná speciální lekce pouze pro dospělé.


V rámci vybraných lekcí si budou zájemci moci vyzkoušet i techniku správného bruslení s hokejkou.


Jaké vybavení potřebujete?

Na lekci je nutné mít vlastní přilbu. Může být i lyžarská.
Další základní vybavení si můžete zapůjčit v naší půjčovně, v případě dlouhodobého zájmu o lekce případně další tréninky je však určitě lepší si vybavení pořídit vlastní. Naši trenéři vám rádi poradí. 

Ceník:

120,- Kč  - 1 lekce
1 000,- Kč - 10 lekcí - pernamentní vstupenka

Vstupné zakoupíte na recepci Haly míčových sportů.


Otevírací doba

PO 16:00 - 17:00 18:30 - 19:30
ÚT 17:30 - 18:30 SO 6:15 - 7:15 - lekce dospělí
8:45 - 9:45
ST 16:00 - 17:00 NE
zavřeno
ČT
zavřeno

Galerie