Obecné

Víceúčelová sportovní dráha v délce 1,37 km rozšířila možnosti aktivního sportovního vyžití v areálu Sport Parku Liberec. Hladká asfaltová dráha je vhodná pro in-line bruslaře, cyklisty i pro kondiční běhání. Je volně přístupná a v závislosti na počasí udržována přibližně od dubna do října.
Občerstvit se můžete na terase A-Styl centra nebo Restaurace STADION, kam je možný vjezd na bruslích.
Nástup na dráhu je nejvhodnější z Máchovy ulice, kde lze zdarma zaparkovat.
Výstavba in-line dráhy byla spolufinancována Evropskou unií z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Severovýchod.

Půjčovna koloběžek Kostka v Liberci v našem areálu Sport Parku Liberec

Otevírací doba:
Květen - srpen
Pondělí - Pátek 14.00 - 19.00
Sobota - Neděle 9.00 - 19.00
Za nepříznivých povětrnostních podmínek zavřeno.
 
Ceník: dospělí
1/2 hodiny     50,-
1 hodina          90,-
1 - 5 hodin  = 1/2 dne    180,-
nad 5 hodin = 1 den        300,-
 
Ceník: děti do 10ti let
1/2 hodiny     50,-
1 hodina          80,-
1 - 5 hodin  = 1/2 dne    140,-
nad 5 hodin = 1 den       220,-
 
Vypůjčení delší než jeden den po idividuální dohodě.
 
Při platbě půjčovného vybíráme většinou zálohu 300,-  za každou koloběžku. Ale je můžeme žádat zálohu až 2000,- dle charakteru výpůjčky. Při ukončení nájmu koloběžky se záloha vrací, pokud nedošlo k poškození, odcizení, nebo hrubému znečistění koloběžky.
 
Koloběžky lze využít na projížďky po cyklostezce okolo Sport Parku (1,5 km), nebo na vybraném okruhu Libercem po cyklotrase, cyklostezce a nefrekventovaných silnicích. MAPA, nebo je možné zvolit si trasu a místo projížďky individuálně.
 
Doporučujeme vzít si na projížďku vlastní helmu. Pokud nebudete mít svou, rádi Vám, či Vašemu dítěti, půjčíme. Každá dospělá koloběžka je opatřena košíkem na pití, proto je možné vzít si s sebou vlastní cyklolahev.