Technik

Do Home Credit Areny hledáme zapáleného TECHNIKA

Staň se součástí týmu, který se stará o jednu z nejmodernějších multifunkčních hal v ČR.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
• Zvukařská praxe – zvučení koncertů, společenských akcí nebo sportovních utkání.
• Práce se zvukovými editory - základní znalosti obsluh našich systémů tě naučíme, a bude tě to bavit.
• Máš základní znalosti slaboproudé techniky – baví tě elektrotechnika, umíš ledacos opravit a máš zkušenosti? Opravy, revize a servis budeš mít pod palcem.
• Instalace malých zvukových systémů, není pro tebe problém – zapojit projektor, nastavit ozvučení a mikrofony pro tebe bude denní chleba
• Obsluha osvětlovací techniky – světel máme v aréně nesčetně a časem se seznámíš s úplně každým reflektorem.
• Základní znalosti IT techniky – IT technika je základ.

Nabízíme práci na HPP.

NÁSTUP
Možný dle dohody

MÁTE ZÁJEM?

Pokud jste se v této práci našli, napište nám na fidrikova@homecreditarena.cz nebo zavolej na +420 737 262 485‬.

Těšíme se na tebe.

Tým Home Credit Areny