RECEPČNÍ - HPP

Do Hotelu Arena***, nedílné součásti Home Credit Areny, hledáme vhodné kandidáty na pozici recepční.

Co bude Vaším úkolem?

• Činnosti související s příjezdy a odjezdy hostů
• Zpracování rezervací
• Práce s rezervačním systémem Previo (znalost výhodou, nikoliv podmínkou)
• Zajištění bezproblémového chodu recepce
• Péče o hosty
• Zpracování dokladů, evidence dat v systému

Co od Vás očekáváme?

• Min. SŠ vzdělání
• Středně pokročilá znalost AJ, další jazyk výhodou
• Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
• Znalost práce na PC
• Chuť pracovat a učit se novým věcem
• Příjemné vystupování a profesionální přístup ke klientům

Nabízíme:

• Hlavní pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele
• Práci v přátelském kolektivu
• Odpovídající finanční ohodnocení + variabilní složku odměn
• 12hodinové směny denní/noční
• Zaměstnanecké benefity:
o Permanentky na domácí zápasy Bílých Tygrů
o Permanentky do plaveckého bazénu a ZOO Liberec
o Sportoviště v rámci areálu 1hod denně zdarma
o Příspěvek na stravování
o 10% sleva na stravování v restauraci Coloseum a další
• Možnost pracovního růstu
• Nástup možný dle domluvy

Pokud Vás nabídka zaujala, napište nám na tvrznikova@homecreditarena.cz nebo zavolejte na +420 603 564 224.