RECEPČNÍ

Do hotelu Aréna***, který je součástí areálu Home Credit Areny, hledáme vhodné kandidáty na pozici Recepční.
Co bude Vaším úkolem?
• činnosti související s příjezdy a odjezdy hostů, zpracování rezervací
• práce s rezervačním systémem Previo, znalost výhodou
• zajištění bezproblémového chodu recepce
• péče o hosta
• přijímaní plateb za ubytování a další služby
• zpracovávání dokladů, zpracování, evidence a údržba dat v systému
• koordinace a dohled nad dalšími službami

Co od Vás očekáváme?
• min. SŠ vzdělání
• středně pokročilá znalost AJ, další jazyk výhodou
• zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
• znalost práce na PC- s hotelovým softwarem Vás rádi naučíme
• chuť pracovat a učit se novým věcem
• příjemné vystupování a profesionální přístup ke klientům

Nabízíme:
• hlavní pracovní poměr
• odpovídající finanční ohodnocení
• pracovní doba denní/noční 12hodinové směny
• zaměstnanecké benefity
• možnost pracovního růstu
• nástup možný dle domluvy

Pokud jste se v této práci našli, napište nám na tvrznikova@homecreditarena.cz nebo zavolej na +420 603 564 224