MASÉR / MASÉRKA

Do areálu „SPORT PARK LIBEREC“ hledáme kolegu/kolegyni na pozici „MASÉR/KA“

Do areálu „SPORT PARK LIBEREC“ hledáme kolegu/kolegyni na pozici

„MASÉR/KA“

Co bude Vaším úkolem?

· Stanovení vhodného postupu při masáži

· Vykonání ručních masáží celého těla - rekondiční, relaxační, popřípadě sportovní

· Dodržování zdravotně-hygienických předpisů

· Informování klienta o možných reakcích

· Profesionální přístup a komunikace

Co od Vás očekáváme?

· odpovídající vzdělání doložené certifikátem Sportovní masér/masérka akreditovaný MŠMT ČR

· časovou flexibilitu

· zájem o obor a sledování trendů

· příjemné vystupování

· praxe v oboru

· další kurzy výhodou

Co nabízíme?

· Přátelský kolektiv

· Pracovní poměr na HPP

· Nástup od června 2024

· Odměny odpovídající pracovnímu výkonu

· 5 týdnů dovolené

· Stravenkový paušál

· Permanentky na akce

· Možnost využít sportoviště i pro rodinu

· Zvýhodněné tarify na volání od O2

· Sportovně-kulturní akce pro zaměstnance

· Příspěvek na organizovaný dětský tábor

· 50% sleva na využití zdravotnických služeb

Pokud jste se v této práci našli, napište nám na spurova@homecreditarena.cz nebo zavolejte na +420 601 215 431