Elektrikář

Do Sport Parku Liberec hledáme elektrikáře

Staňte se součástí týmu, který se stará o jednu z nejmodernějších multifunkčních hal v ČR a areál Sport Parku Liberec.

Náplň práce:

· Elektro – údržba areálu Sport Parku Liberec

· Práce pondělí – neděle, 1 směnný provoz (při akcích 2 směnný provoz)

Co očekáváme:

· Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice, dle vyhlášky č. 50, paragraf č.6

· Středoškolské vzdělání nebo výuční list

· Řidičský průkaz skupiny B

· Trestní bezúhonnost

· Dobrý zdravotní stav

· Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

· Jistota zaměstnání v stabilní společnosti

· Příjemný přátelský tým

· 5 týdnů dovolené

· Stravenky v hodnotě 100,- Kč

· Zvýhodněné volání O2

· Pracovní oblečení včetně pracovních obuvi

· A další bohatý benefiční program

NÁSTUP
Možný dle dohody

MÁTE ZÁJEM?

Pokud jste se v této práci našli, napište nám na fidrikova@homecreditarena.cz nebo zavolej na +420 737 262 485‬.

Těšíme se na tebe.

Tým Home Credit Areny