ZÁMECKÁ HRA ARCANA

č. p. 30, Svijany

O akci

  • Sleva 20% na dobrodružnou hru Arcana!
  • Dobrodružná hra Arcana vás provede zámkem a jeho neuvěřitelnou historií. Vaším věrným průvodcem bude aplikace v tabletu či telefonu, která vám bude zadávat úkoly, radit jak překonat překážky a v případě nouze vám napoví. Zahrajte si interaktivní dobrodružnou hru s prvky rozšířené reality, která vás provede zámkem, vyzkouší váš důvtip a postřeh a zároveň vás, vaši rodinu či přátele velmi dobře zabaví.

    Nově zrekonstruovaný zámek Svijany vznikl z původní renesanční tvrze, kterou vystavěl stejně jako pivovar v polovině 16. století Jaroslav z Vartemberka. V průběhu rekonstrukce a archeologického průzkumu byly objeveny vzácné nálezy jako 3 000 let stará bronzová jehlice nebo tajná chodba v podzemí zámku. V současnosti je zámek Svijany přístupný veřejnosti, která si zde může prohlédnout expozici archeologie, o historii zámku a okolí, o historii pivovarnictví a lazebnictví, podzemí, starou a novou zámeckou kapli a další. 

    Doplňující informace:
    V době uzavření zámku (listopad až březen) jsou vypsané pevné termíny, kdy bude zámek otevřen pro hru Arcana. V době otevření zámecké sezóny (duben až říjen) je možné hrát hru kdykoli v otevírací době po předchozí rezervaci na recepci zámku.

Jak uplatnit slevu

Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi či slevami.
Pro uplatnění slevy je nutné předložení Bonus karty
Platnost slevy od 11. 12. 2017


KONTAKT
Zámek Svijany 
č.p. 30, 463 46, Svijany
Tel.:+481 770 703
E-mail: info@zameksvijany.cz
Web: https://www.zameksvijany.cz/zamecka-hra-arcana.html