SKIN CARE Liberec

Klostermannova 690/15, Liberec 1

O akci

Sleva 10% na služby SKIN CARE!

SKIN CARE Liberec
je centrum laserové a estetické medicíny, které poskytuje svým klientům služby v oblasti péče o krásu a zdraví. Naším hlavním oborem je estetická medicína, korektivní dermatologie, prevence rakoviny kůže, péče o intimní partie žen a péče o nohy.

V oblasti estetické medicíny a korektivní dermatologie mezi naše nejoblíbenější služby:
vyhlazení vrásek s pomocí aplikace botulotoxinu nebo výplní na bázi kyseliny hyaluronové, odstranění nežádoucích útvarů na kůži laserem 

Jako jediní v Libereckém kraji vyšetřujeme znaménka robotickým digitálním dermatoskopem FotoFinder, který umožňuje mapovat celé tělo včetně zdravé kůže a vyhodnocovat změny v čase. V současnosti se jedná a nejmodernější dostupnou metodu kontroly znamének.

Naše centrum se specializuje také na řešení intimních problémů žen po porodu a menopauze. S pomocí moderního gynekologického laseru léčíme lehký únik moči při kýchnutí nebo sportu a pomáháme klientkám i jejich partnerům zkvalitňovat jejich sexuální prožitek zpevněním ochablých poševních stěn. S pomocí laseru odstraňujeme kondylomata, urychlujeme léčbu poranění hráze a genitálního oparu nebo epilujeme intimní partie.

V rámci péče o nohy nabízíme šetrnou medicinální (suchou) pedikúru, léčbu nehtových plísní laserem nebo léčbu zarůstajících nehtů.

Klienti, kteří vyhledávají spojení příjemného odpočinku a léčivých účinků si u nás můžou dopřát manuální lymfodrenáž nebo reflexní masáž chodidel.

Jsme zdravotnické zařízení. O naše klienty pečují výhradně lékaři a odborné sestry. Díky tomu je ošetření u nás bezpečné a na vysoké odborné úrovni.

Jak uplatnit slevu

Sleva 10 % se nevztahuje na služby v akci, akční balíčky služeb a doplňkový prodej kosmetických přípravků.
Pro uplatnění slevy je nutné předložení Bonus karty.
Platnost slevy od 1. 5. 2017 

KONTAKT

SKIN CARE Liberec
Tel.: +420 732 522 227
E-mail: info@skincareliberec.cz
www.skincareliberec.cz
www.facebook.com/skincarelbc/