Divine Spa

Klicperova 496, Liberec

O akci

Sleva 20 % se vztahuje na thajskou olejovou masáž! 

Představujeme Vám Institut krásy a denní lázně Divine spa, kde nabízíme kvalitní kosmetickou péči, thajské i jiné exotické masáže, fyzioterapii, manikúru a "ležící" pedikúru.  Nabízímí i takové zážitky, jako je párová masáž, sauna a whirlpool s chromo-terapií a nachlazenou lahví sektu při světle svíček.

Thajská olejová masáž zahrnuje tradiční mistrné techniky, při kterých se spojují prvky jógy a akupresury na energetické body těla a účinky aromaterapie. Nejčastěji se používají esence citronové trávy nebo máty. Terapeutka se věnuje každé části těla. Procedura začíná akupresurním uvítáním přes ručník na dolní končetiny, které je zakončeno příjemným protažením a uvolněním jednotlivých prstů. Pokračuje masáží zádových svalů. Na závěr se péče soustředí na tlakovou masáž temene hlavy a obličeje, již bez oleje.

Jedná se o nejefektivnější formu relaxace a regenerace, napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu. Pomáhá také při bolestech hlavy a přispívá k aktivaci imunitního systému, obnovuje zdravý krevní oběh, čímž napomáhá ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Jejím efektem je mimo jiné kvalitní spánek.Thajská olejová masáž je vyhledávána lidmi, kteří kromě blahodárných efektů thajské masáže chtějí zažít i neobyčejně příjemný pocit odpočinku.

Jak uplatnit slevu

Sleva 20 % je určena pouze majitelům Bonus karty
Pro uplatnění slevy je nutné předložení Bonus karty
Platnost slevy od 1. 2. 2017

KONTAKT

Divine Spa
GSM: +420 775 572 725
GSM: +420 777 999 966
E-mail: info@divinespa.cz