Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Velikonoce ve Sport Parku budu nabité!

Ani o Velikonocích nezůstanou brány Sport Parku Liberec zavřené. I letos jsme si pro vás na Velký pátek dopoledne připravili hledání velikonočních vajíček plných překvapení. 

Po celém areálu schováme 30 vajíček s překvapením a vy si můžete přijít ulovit to své. Budete v nich moci najít spoustu zajímavých odměn  například poukázku na masáž do Sport Park Medical nebo třeba permici k nám na badminton.

V průběhu celého pátku bude otevřená i hala míčových sportů, na Velikonoční pondělí ji otevřeme až od 14 hodin, rezervujte si proto svůj termín včas!

Velký pátek u nás bude opravdu plný akcí a jedním z jeho vrcholů bude samozřejmě druhý zápas finále play-off mezi Bílými Tygry a třineckými Oceláři. Z tohoto důvodu bude ve čtvrtek i v pátek omezené parkování u atletického stadionu, po celý den tedy počítejte s menšími dopravními komplikacemi.

Přijďte si užít celý krásný sváteční den do Sport Parku a na závěr podpořit Tygry v jejich cestě za vítězstvím!

Zobrazeno 3613x
16.04.2019 11:00
zpět