Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Sport trochu jinak: Scéna elektronického sportu slaví úspěchy SINNERS Esports


Mezi stále výraznější směr, kam se dnes může sport rozvíjet, patří kategorie tzv. esports – elektronický sport, který pod sebou zaštiťuje organizované skupinové soutěže a hry na elektronických platformách, jako jsou PC, mobily či herní konzole.

A právě na poli esportu se na začátku roku 2020 objevila nová hvězda – profesionální tým SINNERS Esports, který se od svého založení zaměřuje zejména na Counter Strike: Global Offensive a stal se zcela jedinečným novým klubem ve Sport Parku Liberec.

Jako jediný zde zastupuje trend elektronického sportu, který bude pravděpodobně v budoucnosti získávat na stále větší oblibě a důležitosti. I proto v současné době probíhají přípravy, aby mohlo ve Sport Parku Liberec vzniknout herní centrum ESPORT Park zaměřené na elektronický sport.

Klub SINNERS Esports již za první půlrok své existence patří mezi špičku na česko-slovenské scéně CS: GO. Jejich nejaktuálnějším úspěchem je například zisk titulu v Sazka eLEAGUE.

Kromě Counter Strike: Global Offensive se hráči z klubu SINNERS Esports věnují také novince v oblasti esportu – karetní hře Legends of Runeterra.

SINNERS Esports dnes hrají ve složení Sebastian “beastik1” Daňo, Hubert “Cannie” Ludwig, Adam “Neofrag” Zouhar, Max “SHOCK” Kvapil a Jindřich “ZEDKO“ Chyba, ve vedení klubu pak stojí zakladatelé Lukáš Urban a Petr Syrovátko jr., CEO Moritz Straube, generální manažer Max Euler a Jiří Urban jr. jako týmový manager.

Úspěchy klubu SINNERS Esports můžete sledovat na jejich webových stránkách a sociálních sítích Facebook, TwitchTwitter a Instagram.
Zobrazeno 3724x
09.06.2020 13:59
zpět