Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Na brusle? S námi jedině on-line!


Tradiční veřejné bruslení ve Svijanské aréně je v plném proudu a v letošním navíc s jednou velkou novinkou! Vstupenky na bruslení v areálu Sport Parku Liberec si jako v prvním areálu v České republice můžete zakoupit předem on-line v síti Ticketmaster. Náš areál tak udělal výrazný krok ke zpohodlnění a zrychlení zážitku z bruslení. „Díky prodeji vstupenek na veřejné bruslení on-line se nám povedlo zase o něco zvýšit komfort služeb pro naše návštěvníky,“ uvedl Lukáš Přinda, jednatel SFM Liberec.


Od 9. do 22. prosince si navíc při on-line nákupu vstupenek zabruslíte pouze za 20 Kč! 


Jak a proč kupovat vstupenky na internetu?


Veřejné bruslení se na ledu Svijanské arény koná vždy třikrát týdně – v úterý od 18 do 19 hodin a po oba víkendové dny vždy od 15 do 17 hodin a jeho kapacita je vždy 250 osob. O bruslení je rok od roku větší zájem, a proto je on-line nákup ideální pro každého:

  1. Místo v aréně tak budete mít jisté.
  2. Ani v zimě nebudete muset mrznout v dlouhé frontě ostatních bruslařů.
  3. Ihned s otevřením Svijanské arény můžete začít bruslit a nemusíte ztrácet čas u pokladny.

„Na brusle do Areny chodíme pravidelně a jsem ráda, že si teď můžeme vstupenku koupit přes internet. Nemusíme tak ztrácet čas ve frontě a už se nestane, že se vstupenky vyprodají ještě než se dostaneme k pokladně,“ ocenila jedna z návštěvnic veřejného bruslení.


Nyní si můžete zakoupit vstupenky na veřejné bruslení až do 1. ledna 2020, a to včetně speciální akce Bruslení na Štědrý den a Novoročního bruslení. Veškeré dostupné termíny lze najít na odkazu zde.


Ceník veřejného bruslení na pokladně:

Dospělí 60 Kč

Děti do 140 cm a studenti 30 Kč

Nebruslící doprovod 60 Kč

Poplatek za šatnu 10 Kč

Broušení bruslí 50 Kč

Půjčení bruslí 100 Kč*

* vratná záloha 1000 Kč

Zobrazeno 3684x
05.12.2019 14:35
zpět