Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Máme stejný cíl a zájem, a proto nás spolupráce s Decathlonem baví!

Sportovní řetězec Decathlon má svou dlouhodobou misi jasnou – dělat sport dostupnější. A přesně to nás spojilo a my jsme moc rádi, že nás s jejich libereckou pobočkou, která je mimochodem největší sportovní prodejnou v kraji, váže partnerství na nejrůznějších akcích včetně sportovního veletrhu Sport Live, jehož 14. ročník se uskuteční již 7. září 2019 u nás ve Sport Parku Liberec.


Decathlon na sebe již od počátku svého fungování na poli sportu bere obrovskou společenskou odpovědnost, a to především v následujících aspektech:


  • Odpovědnost vůči všem sportovcům

Stěžejním cílem celého Decathlonu v ČR i ve světě je snaha zpřístupnit sport co nejvíce lidem – malým i velkým, úplným začátečníkům i zkušeným nadšencům, běžcům, ale třeba i rybářům. Právě proto zde nenajdete sportovní vybavení světoznámých značek, ale především privátní značky samotného řetězce. Díky tomu jsou ceny veškerých potřeb výrazně nižší, aniž by se to podepsalo na jejich kvalitě. A jako bonus na jednom místě najdete vše potřebné pro prakticky každý sport včetně těch u nás méně obvyklých, jako je jezdectví nebo třeba rugby.

  • Odpovědnost za životní prostředí

Všimli jste si, že v Decathlonu nemusíte potají nakukovat do pečlivě zabalených obalů jednotlivých výrobků, abyste si je mohli osahat a pořádně vyzkoušet? Obalů totiž v celém obchodě najdete jen nezbytné minimum! Celosvětově tak řetězec ušetří desítky tisíc tun obalových materiálů, které by zbytečně zatěžovaly přírodu. 

  • Odpovědnost za své zaměstnance i zákazníky

Lidé jsou nejdůležitější a v Decathlonu to moc dobře vědí. Firemní kultura zde stojí hlavně na spokojených a nadšených zaměstnancích, což se posléze promítá i do skvělé atmosféry na samotných prodejnách a do perfektních služeb pro zákazníky. Můžete si být jistí, že při nákupu běžeckých bot narazíte na prodavače, který ve volném čase naběhal již stovky kilometrů, a při výběru sedáku vám zase poradí zkušený horolezec. Nejsou to však jen sportovní koníčky zaměstnanců, které určují jejich směřování uvnitř prodejny. Na základě vlastních cílů a zájmů nemusí zůstat pouze u podpory zákazníků přímo v obchodě, ale mohou nahlédnout i do řízení prodejen ať už z pohledu HR, marketingu nebo třeba ekonomiky. 


Decathlon a Sport Park Liberec – to dává smysl!


Právě tento neuvěřitelný přesah, který Decathlon do světa sportu přináší, nás ujišťuje v tom, že naše aktivity ve Sport Parku Liberec opravdu dávají smysl. „Sport Park Liberec je nedílnou součástí aktivního života v Liberci i jeho okolí. Navíc nám jde o společnou věc – přiblížit sport lidem všech věkových kategorií. Na veletrhu Sport Live si mohou i ti nejmenší na vlastní kůži vyzkoušet široké spektrum sportů přesně jako u nás v Decathlonu. A to nás baví,“ zhodnotil vzájemnou spolupráci Ivo Šorm, který již téměř čtyři roky stojí v čele libereckého Decathlonu. 
Foto: Decathlon Liberec

Zobrazeno 3613x
03.09.2019 07:52
zpět