Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

JAKÉ BYLY PRÁZDNINY VE SPORT PARKU LIBEREC? PŘECE HRAVÉ A PLNÉ SPORTU!


MÁTE DOMA BUDOUCÍ SPORTOVNÍ HVĚZDU?

Vyzkoušeli jsme na našich 38 sportovištích tolik sportů, kolik nám naše svaly dovolily. Individuální, kolektivní, venkovní i halové, tradiční i netradiční – všechny společně s trenéry z jednotlivých klubů. Navíc si děti mohly porovnat své časy se sportovci, a to díky zapojení se do projektu Česko sportuje, ten rozšiřuje povědomí o sportu pro mládež ve spolupráci s Českým olympijským výborem. Proběhlo speciální testování v podobě Sazka olympijského víceboje, cílem nebylo být nejlepší, ale hlavně zjistit předpoklady malých sportovců. Všichni účastníci si tak odnesli diplom, který jim prozradil, na který sport mají předpoklad.

POMÁHAL I SPORT PARK MEDICAL

Během celého týdne na děti dohlížel tým ze Sport Park Medical. Tím se děti naučily správnému protahování a držení těla od fyzioterapeutek. A dozvěděly se také o ideálním pitném režimu při sportu nebo třeba vyváženém sportovním jídelníčku od nutriční specialistky.

MEDAILE OD MEDAILISTŮ

Na každém turnusu nechyběl ani závěrečný medailový ceremoniál. S tím rozdílem, že odměněni byli všichni – koneckonců naším cílem je hlavně motivovat děti ke sportu, ne hodnotit jen ty nejlepší. Všichni účastníci si tedy odnesli medaile ale ne jen tak ledajaké, dostali je přímo od olympijských sportovců. Děti se tak setkaly s Veronikou Vítkovou, Vojtěchem Loudínem, Ilonou Burgrovou nebo Nikol Kučerovou. Podpora nechyběla ani od hokejistů A týmů Bílých Tygrů Liberec,kteří mladé sportovce provedli zázemím hokejové kabiny.

JAK TO BUDE V LÉTĚ 2019?

Přihlášky na další rok spustíme na jaře 2019. Už teď víme, že příměstský tábor seponese v podobném duchu, dětem, rodičům i trenérům se nový koncept velmi líbil. „Jsme rádi, že jsme mohli dětem ukázat tak široké spektrum sportů, bylo vidět, že je to skutečně bavilo. Navíc si tak lépe uvědomily, kterému sportu by se chtěly do budoucna věnovat,“ říká marketingový manager Sport Parku Liberec Martin Trita.

Zobrazeno 3610x
03.01.2019 09:51
zpět