Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Autokino u Arény mělo mezi diváky velký úspěch!


Od 1. do 6. května jsme na centrálním parkovišti u Home Credit Areny uspořádali první liberecké Autokino u Arény, kde si malí i velcí diváci mohli užít celkem 11 filmů od animovaných komedií až po silné a působivé dokumenty. Promítání si v průběhu šesti dnů nenechalo ujít téměř 1400 diváků.

„Celou akci jsme připravili především proto, abychom lidem z Liberce a okolí dokázali zprostředkovat kulturní zážitky, které si v karanténě musejí odpírat, a to za dodržení všech bezpečnostních nařízení v boji proti koronaviru. Autokino u Arény jsme měli původně naplánované na tři dny po celý prvomájový prodloužený víkend, ale pro velký zájem ze strany diváků jsme se rozhodli jej prodloužit až do středy 6. května,“ zhodnotil Martin Trita, marketingový manažer SFM Liberec.

Díky vysoce svítivé LED obrazovce bylo možné promítat již od odpoledních hodin a filmy si tak mohly užít i rodiny s malými dětmi – pro ty se promítaly animované komedie Mimi šéf a Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon. Pro dospělé jsme si pak připravili známé české komedie, filmy se sportovní tématikou i filmovou klasiku Pomáda. Největší zájem však diváci projevili o nový Klusákův dokument V síti.

„Velmi si vážíme pozitivních ohlasů na naše Autokino a jsme rádi, že jsme se našim divákům trefili do filmového vkusu a dokázali jim zajistit tolik chybějící kulturní vyžití. Lidé často poptávají opakování celé akce, protože si chtějí tento netradiční filmový zážitek zopakovat nebo jej tentokrát nestihli. Případné pokračování je pro nás určitě velkou výzvou a sami bychom Autokino rádi zopakovali, v tuto chvíli ale neumíme odhadnout další zájem o podobné akce, až dojde k obnovení provozu zažitých kulturních institucí. Rozhodně ale nikdy neříkáme nikdy,“ doplnil Martin Trita.

Prvním Autokinem u Arény však akce pro oživení kultury i areálu Sport Parku Liberec nekončí – šlo pouze o první akcí z nového zážitkového festivalu Léto u Arény. Během celého léta 2020 se můžete těšit na skvělý program plný kulturních a vzdělávacích akcí, ve kterém nebudou chybět ani akce pro rodiče s dětmi – pohádková divadelní představení a podobně.

Pro bližší informace o dalším programu festivalu Léto u Arény sledujte naše webové stránky a facebookové stránky Léto u ArényHome Credit Areny.

Zobrazeno 3607x
07.05.2020 15:04
zpět