Změna režimu prodeje vstupenek!

Od pondělí 17. května se mění režim prodeje vstupenek. Tradiční prodejní místo Rotunda bude otevřeno pouze v den konání kulturní akce nebo v den konání hokejového utkání Bílých Tygrů Liberec pořádané v Home Credit Aréně a to vždy 2 hodiny před otevřením. V jiné dny zůstane Rotunda zavřená.

Návštěvníci, kteří si kupují vstupenky na kulturní akce online, z pohodlí svého domova, tak mohou i nadále učinit -  vstupenky budou k dostání i nadále přes webové stránky www.sportparkliberec.cz nebo přímo v prodejních sítích www.Ticketportal.cz a www.ticketmaster.cz

Nutno podotknout, že na metodu prodeje vstupenek online bude kladen stále větší důraz.

Vstupenky  na kulturní akce i hokejová utkání konaná v liberecké Home Credit Areně ale bude možné samozřejmě zakoupit i fyzicky. Mění se pouze prodejní místo, jak jsme již zmínili, na Rotundě bude možno vstupenky zakoupit pouze v den konání akce. ´

Mimo tyto dny bude možné nakupovat jednorázové vstupenky v prodejně tygřího fanshopu. Ten bude otevřen dle stávající otevírací doby a to vždy od pondělí do pátku od 9 do 12 a od 13 do 18 hodin.

Kromě fanshopu bude možnost zakoupit vstupenky i ve všech 10ti libereckých prodejních místech sítě Ticketportal.

V případě jakýchkoliv obtíží se vstupenkou nebo permanentkou pro vás bude připravena technická podpora. Při jakémkoliv problému se neváhejte obrátit s dotazem na vstupenky@homecreditarena.cz.

Doufáme, že potíží bude co nejméně, a všechny z nich se s vámi pokusíme urychleně a rádi vyřešit.

Zobrazeno 586x
14.05.2021 13:23
zpět