Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

SFM Liberec nově nabízí také grafické práce!
Probíhající pandemie koronaviru nám sice uškodila a spoustu aktivit nám znemožnila, ale současně nám také otevřela oči a rozšířila obzory. Díky ní jsme si dobře uvědomili, v čem jsme silní – máme skvělý tým kolegů! Mezi nimi nechybí ani parta kreativních grafiků, a proto budeme nově nabízet také grafické práce pro zájemce z řad veřejnosti.
Nyní vám tak můžeme pomoci například s brandingem či rebrandingem společnosti a vaší značky, přípravou tiskovin, bannerů pro on-line kampaně, veškerými podklady pro vaše eventy nebo třeba s produkcí a postprodukcí foto- a videoobsahu.
Při přípravě grafických materiálů budeme vycházet z vašich konkrétních potřeb a požadavků za dodržení corporate identity (vizuální identity) vaší společnosti nebo vašeho projektu. Všechny výstupy navrhneme s ohledem na způsob jejich použití i podle vaší cílové skupiny tak, aby ji na první pohled zaujaly. 
V případě brandingu či rebrandingu a tvorby zcela nové corporate identity vám pomůžeme vytvořit komplexní sadu návrhů včetně logomanuálu a pod.
Na co byste se měli připravit než se společně pustíme do práce?
  • Musíte vědět, jaké materiály od nás potřebujete navrhnout.
  • Mějte jasno v tom, kdo je vaše cílová skupina.
  • Pokud je to možné, připravte si logomanuál a fonty, které používáte.
  • Máte-li kvalitní obrazové materiály přímo se vztahující k vašemu projektu (fotografie, videa, apod.), mějte je k dispozici.
  • ...a hlavně: Buďte otevřeni novým nápadům.

TAK SE NA NÁS NEVÁHEJTE OBRÁTIT A SPOLEČNĚ POSUNEME VÁŠ PROJEKT O POŘÁDNÝ KUS DÁL!

více info na čísle: +420 777 940 629


Zobrazeno 3872x
22.03.2021 16:38
zpět