Obecné

PRODEJNA V PROSTORÁCH STŘELNICE

- nabídneme Vám kompletní sortiment oblečení a vybavení
- prodejna otevřena v rámci otevírací doby střelnice, mimo otevírací dobu pouze dle domluvy
- ozbrojeným složkám je poskytována sleva 10 %

Rezervace střelnice přes rezervační systém nebo na tel.:+420 605 429 090
Termíny na přípravné kurzy pro získání zbrojního průkazu a střelba pod dohledem instruktora - kontakt paní Hrubešová, tel.: +420 733 202 026


Střelnice se nachází v indoor areálu Krček a nabízí stavy o délkách 25 m, 50 m a 100 m. V klubu se pak nachází další projekční a laserová střelnice. Přístup do něj je bezbariérový a klub je uzpůsoben i pro handicapované střelce. Moderní klubovna nabízí příjemné zázemí a bar s občerstvením.

Klasická pětistavová pistolová střelnice splňuje evropské parametry a má kamerový vyhodnocovací systém. Terče jsou snímány kamerami a obraz přenášen na 17 palcový LCD monitor, kde je možné výsledky ihned vyhodnotit. Na této střelnici je povoleno střílet běžně dostupnými rážemi krátkých kulových zbraní výhradně s olověným jádrem.

50 m střelnice
Klasická tunelová střelnice o 5 palebných postech s délkou 50 m. Střelnice je opět vybavena kamerovým vyhodnocovacím systémem. Na této střelnici je jako na jediné povolena tzv. pudová střelba na sklopné terče "popper".

100 m střelnice
Tunelová střelnice o 2 stavech. Jedná se o největší veřejnou tunelovou střelnici v této délce v ČR. Dostřeliště je přizpůsobeno ke střelbě z klasických dlouhých kulových zbraní a klasických kulových nábojů. Vhodné pro nastřelení loveckých a sportovních kulovnic i odstřelovačských pušek do ráže .50 BMG.

Projekční střelnice
Slouží k simulaci pudové obranné střelby na základě promítaných reálných scén na projekční plochu o velikosti 4 x 2 m. Střelnice umožňuje promítat jak reálné simulace, tak tréninkové programy. Možnost střelby ostrými náboji nebo laserovou zbraní. Na této střelnici se používají zbraně běžně dostupných ráží a je povoleno používat střelivo pouze s olověným jádrem. Tato střelnice najde využití u všech složek zabývajících se ochranou osob a majetku.

Laserová střelnice
Laserová střelnice umístěná ve střeleckém klubu je určena pro zábavu i pro pěstování základních střeleckých návyků. Střelec si zvolí typ scény, ta se promítá na plochu o velikosti cca 2 x 1,5 m a na ni se střílí z laserové zbraně. Kamera vyhodnocuje zásahy a úspěšnost střelby. Software obsahuje mnoho scén s převážně mysliveckou a výcvikovou tématikou. U všech scének může střílet jeden nebo více střelců, samozřejmostí je automatický vyhodnocovací systém během střelby a zobrazení úspěšnosti střelby po skončení určitého programu.


Aktuální akce na Střelnici

23.-24.3 – prezentační akce GLOCK s MPi (v provozní době)
25.3. Neděle 9:00 – 13:00 – závod Velikonoční Souboj Titánů – poppery
25.3. Neděle 13:30 – 18:30 – závod malorážka K4 POZOR v tomto čase je střelnice OTEVŘENA (!) od 13:00 do 18:00, s omezením na střeliště 25m a 100m (na „padesátce“ probíhá závod)
7.4. Sobota – kurz obranné střelby KOS2 (Jablonné)
13.-14.4. – prezentační akce České Zbrojovky (v provozní době)

Otevírací doba

PO 12 -19 14 - 21
ÚT
zavřeno
SO 9-16
ST 14 - 21 NE
zavřeno
ČT
zavřeno