Valentýnské bruslení

14.2.2016
15:00 - 17:00
Home Credit Arena

O akci

Liberecká Home Credit Arena vás srdečně zve v neděli 14. února na Valentýnské bruslení, které proběhne v tradiční čas veřejného bruslení od 15 do 17 hodin. Pro všechny nadšence bruslení a zamilované páry pak přípravíme ledovou plochu přímo v Home Credit Areně. Vstup do arény je ze vstupu "P" PLOCHA. Využijte speciálního místa k oslavě svatého Valentýna a přijďte si zabruslit a zároveň se pobavit. Příchozí páry budou mít vstup zdarma.

Všichni zamilovaní, kteří si přijdou zabruslit do arény, budou moci zasílat krátké vzkazy pro své drahé polovičky přímo z ledové plochy. Jednotlivé vzkazy se budou postupně vysílat na světelném pásu uvnitř haly. Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti a napište několik řádků, které toho druhého mile překvapí a potěší. Vzkazy budeme přijímat pomocí zpráv na našem facebooku nebo označte svůj vzkaz HASHTAGEM #homecreditarena.

Valentýnské bruslení nebude ovšem uzavřené pouze pro páry, bude přístupné pro všechny, kteří si chtějí přijít zasportovat a užít si příjemný podvečer. Pro ostatní návštěvníky bude vstup v běžné výši – dospělí zaplatí 40 Kč, děti a studenti 25 Kč. Pro zájemce bude otevřena i půjčovna bruslí v prodejně JB Sport vedle Svijanské arény, která nabízí i jejich nabroušení.

V případě naplnění kapacity arény pro Vás bude otevřena ještě jedna ledová plocha ve Svijanské aréně. 

vstupné pro páry
zdarma
dospělí
40
děti do 140 cm, studenti
25