Shrek - muzikál

5.5.2018 14:00
Home Credit Arena
Musical – production, s.r.o.

O akci

Zhruba deset let uplynulo od newyorské premiéry muzikálu SHREK na Broadwayi! SHREK pak vystoupil na jevištích v Londýně, Madridu nebo třeba také v Buenos Aires. Konečně se tento skvělý muzikál dostává i k nám! Jedna z nejoblíbenějších animovaných postav na světě sestoupí z pláten kin a televizních obrazovek a vydá se za vámi. SHREK bude zpívat, bude tančit, bude bojovat za svou bažinu, zamiluje se do Fiony...ale hlavně bude vám nadosah ruky!

SHREK MUSICAL - děj muzikálu se drží předlohy prvního filmu. Kromě Fiony a Shreka se v něm můžete těšit na další oblíbené a známé postavy jako jsou upovídaný Osel nebo záludný Lord Farquaad. Právě tyto pohádkové postavy dávají příběhu komediální nádech, který se nese celým představením. Legendární divadelní představení na Broadwayi bylo navrženo na celkem osm muzikálových cen „Tony“. Nakonec proměnilo jedinou, za nejlepší kostýmy. Avšak vzápětí si to tvůrci vynahradili při udílení cen „Drama Desk Awards“, kde získali ceny tři. Mimo jiné za herecký výkon D´Arcy Jamese, který ztvárnil Shreka.

S přídavkem obsahuje muzikál celkem dvacet písňových čísel obdařených výbornými a neuvěřitelně vtipnými texty, jejichž autorem je David Lindsay-Abaire, a skvělou, chytlavou hudbou, kterou napsala Jeanie Tesoriová. Výpravný děj nás provede řadou pohádkových lokalit jako je dračí sluj, hrad Lorda Farquaada a samozřejmě také bažinou samotného Shreka. Mimo to se na jevišti vystřídá dlouhá řada pohádkových postaviček, které jsou nám milé a známé - Pinokio, Tři Prasátka, Perníček, zamilovaná Dračice, Karkulka i s Vlkem, Jeníček a Mařenka a mnohé další.

Muzikálový Shrek, to je prostě velká, svižná a báječně vtipná podívaná. Dlouhá řada produkcí po celém světě prověřila, že SHREK MUSICAL je divadelní show, kterou stojí za to vidět! SHREK MUSICAL je muzikál pro celou rodinu, divadlo, které vás chytne za srdce, polechtá bránici a potěší duši malých i velkých.

Ochutnávka vyztoupení zde    
Video z kostýmové zkoušky zde 

 

DĚTI VE VĚKU 3-12 LET MAJÍ NÁROK NA SLEVU 100 KČ NA VSTUPENKU! 

Cena I. kategorie
990
Cena II. kategorie
890
Cena III. kategorie
790
Cena IV. kategorie
690
ZTP/P - vozíčkář + doprovod ZDARMA
590
ZTP/P - nevozíčkář - plná cena dle vybrané kategorie + doprovod ZDARMA
zdarma
majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel (částka neobsahuje cateringové služby v ceně 300 Kč)
690
Děti od 3 do 12 let sleva 100 Kč na vstupenku (platí pro všechny kategorie včetně skyboxů), děti do 3 let ZDARMA bez nároku na sedačku
zdarma

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich